Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lmh

    őstag

    válasz Archanon #1249 üzenetére

    "korlátlan játékos özönlik hangya módra, nem csoda, ha szétégnek a középkategóriás gépek is az erőlködéstől... (erős túlzással)"
    Egyelőre sajnos nem túlzás és még olyan sok játékos sem kell hozzá. Érdekes ez a WvW gépigény egyelőre. Nagyon keveset próbáltam, de voltam egy olyan ostromon, amin kb 30-40-en voltunk csak támadók és egész jól ment, játszható maradt, míg máskor csak 3-4 játékost láttam és nem bírtam mozogni a laggtól. A második valószínűleg a nemtommilyen technika hiánya miatt lehetett(hirtelen nem ugrik be), így azt is számolta a gpu, amit nem látsz a monitoron.
    Ha nem optimalizálják, akkor a nagy csaták tényleg játszhatatlanok lesznek.
    VISZONT!
    Ennyiből is éreztem, hogy a hangulata az valami eszméletlen!! Óóóriási a terep, olyan kicsit az egész, mintha a középkorban lennék és valóban egy háborús helyzetben lévő területen lennék, ahol nyilván nincs ott mindenhol az ellenség, elszórva össze-vissza, kisebb-nagyobb csapatokban vannak és beléjük lehet botlani, illetve lehet azért "kommandózni" a környéken. Portyázni, zsákmányolni...
    Egyébként az ilyen atomnagy csatákba menjen akinek két anyja van :) Nem egy húúúdenagy fun szerintem. Valaki azt szereti (vagy két anyja van), az menjen oda, de vannak kisebb erődök, camp-ek, kisebb stratégiai pontok amikkel szintén nagy segítséggel lehetsz a csapatod számára és óriási élmény ezeket is megszerezni, vagy éppen építőanyagot kommandózni a nagyobb csapathoz, hogy az sikeresebben ostromoljon egy nagyobb várat...
    Vannak továbbá eventek a WvW területén, skill challenge-ek, NPC-k akiket magad mellé állíthatsz a harcokhoz...
    Szóval rengeteg lehetőséged van, ahol megtalálhatod a számításaidat.
    Én személy szerint szerintem alig fogok ilyen nagyon nagy csatákban részt venni. Nincs annyira kedvem egy kaput lőni 32 percen keresztül :B

    [ Szerkesztve ]

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Új hozzászólás Aktív témák