Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ProgenXL

    őstag

    válasz Kiskokó #47067 üzenetére

    ahány controller annyiféle variáció nyilván. x 360 nyomásérzékelős gombal van ellátva és xinputos tehát magától beállított mindent, hozzá se kellett nyúlni. Hogy ez más controllernél hogy van ezt nemtudom. :D

    Gunner for life

  • HussarF

    addikt

    válasz Kiskokó #47067 üzenetére

    Na jó, akkor most nem tudom, hogy elbeszélünk-e egymás mellett, de leírom, hogy mi az amit én szeretnék és amit úgy láttam, hogy nem lehet kontrollerrel sem.
    Szóval ugye billentyűzeten a kormány meg a gáz is úgy működik, hogy ha lenyomod a gombot, akkor full gáz, meg ha megnyomod az irányt, akkor fullra kitekert kormány.
    Joy-tól én azt várom, hogy ha kicsit döntöm csak meg, akkor nem tekeri végállásba a kormányt (erre aképes is, kipróbáltam), de ugyanezt akarom a gázzal is, azaz nem nyomja a padlólemezig a gázpedált, hanem csak finoman. Akárhogy is állítgattam viszont, nem láttam olyan opciót, ahol a gázpedál nem egy gombon, hanem a stick-en lett volna a controlleren is. Tehát nem tudtam a gázt máshogy adni, mnit billentyűzeten. Az előző hozzászólásodból úgy éreztem, hogy ez mégis lehetséges, de a mostaniból, hogy mégsem, ezért tényleg nem tudom, hogy értettük-e egymást.

    (#47069) ProgenXL
    Ennek nem tudom, hogy van-e köze a dologhoz? Most azt mondod, hogy speciális nyomásérzékelős gomb kell hozzá, ami érzi, hogy milyen erősen nyomod és akkor kisebb meg nagyobb gázt ad? Nemár :D

    (#47071) simon105
    Nem biztos, de egyre erősebb az az érzésem, hogy akik így jártak, azok csúnyán elrontották a dolgot. A Titannal nem repülhetsz akármilyen magasan, különben nem tudod kidobni a cuccot. Nem kell túl alacsonyra szállni, de nem elég ha csak akármilyen magasan berepülsz a kijelölt zónába, hanem kb. max egy jó emeletes háznyi magasságból lehet ledobni a cuccot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák