Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #92888064

    törölt tag

    válasz Plata #42960 üzenetére

    főleg soloban játszottam, és az egyik fő bevételi forrásom volt a mezei küldetések mellett. public-ot nagyon sokáig kerültem (csíterek, pénzeső ban, stb), gyakorlatilag az mc miatt kezdtem el pub-ba mászkálni. ps-t még a mai napig nem láttam, pedig 160+ szinten vagyok. 4-en irl haverokként kezdtük a játékot, de esélytelen volt összehozni munka/család miatt 4 embert 1 időben. a 4-ből ketten elmentek bdo-zni, így nem volt kivel csinálni a heist-eket. mások játékát nem akartam elrontani a tudatlanságom miatt (és el"spoiler"ezni sem akartam), így hagytam a 'csába. idén kértem segítséget itt ph-n ezzel kapcsolatban, és többen fel is vettek, de főleg miattam elmaradt. illetve az egerezés hosszabb távon fájdalmas (hosszú sztori és hagyjuk), gyakorlatilag csak kontrollerrel játszok, és a célzás az nem az igazi free aim mellett.

    szóval szerintem igenis megérte a dubstákkal bajlódni, de csak abban az esetben, ha valaki nagyon antiszoc vagy valami oknál fogva soloban játszott.

    [ Szerkesztve ]

  • gyugyo79

    addikt

    válasz Plata #42960 üzenetére

    Ezt hogy érted, hogy nem éri meg az eladásuk? Nekem eddig 6 millió $ van kocsi eladásból és nem adtam el egy olyan kocsit se amit vettem csak lopottat.
    Tegyünk különbséget az közt, hogy valaki órákat keres 1 autót, hogy eladja (ilyen nincs csak te képzeled, hogy ezért keresi aki keresi) vagy tudja hol keresse odamegy ellopja esetleg elrak még 2-3 15 perc alatt későbbre és utána amikor ráér és nincs CD-n akkor eladja őket.
    Ha meg azért keres valaki 1 órát valamit mert szeretné akkor összehasonlíthatatlan mert nem tudod pénzben mérni lásd nekem a többszöröse van $ -ba mint neked mégis elkeresgélek ritkább kocsikat és odaadom olyannak aki örül neki mert ez sem mérhető pénzben. ;)

    Nekem van egy olyan hülyeségem, hogy 10-es garázst telerakok ilyen ritkább kocsikkal csinálok egy prt. scr. -t utána eladom őket ...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák