Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomi7887

    aktív tag

    válasz King Unique #343 üzenetére

    Nagyon köszi King a részletes leírást!!!!! Elöljáróban rögtön a javításom: tabletről van szó (Asus Transformer).

    Így már világos minden. Nagyon félrevezető volt, hogy csak a 3. opcióról olvastam/találtam cikkeket. Újratelepítettem végül 32 bitessel a pendrive-ról. Ennek az oka az volt, hogy a Gépház rögtön kilépett, tehát nem tudtam belépni, Windows alatt nem tudtam sehogy korrigálni. A Windows indítási helyreállítások (beleértve a teljes fájlvesztéses mély reinstallt) mind leálltak, az sfc scannow is kidobott egy idő után.

    Csak érdekességként jelzem, hogy megkérdeztem közben az Asus supportot, ők csak a rendszer újrahúzását írták (tehát, nem a teljes vinyóét, én óvatossági elven így haladtam) és bejött, működött az aktiválás is. Mégis féloldalasnak érzem a megoldást, mert így a következő hasonló esetben ugyanúgy nem fog működni a helyreállítás, legközelebb is hibásnak jelzi majd a helyreállító partíciót.

    A célom az lett volna igazándiból, hogy legközelebb ne kelljen szöszölni, ha ilyen van.

    -

Új hozzászólás Aktív témák