Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz Sirandrish #7876 üzenetére

    De jól el vagy látva azért így is 5*-osokkal. :P Most megnéztem historyban miután befrissült, 78 wish után esett Raiden Shogun. Fejből nem tudom, de leszámítva azt a standard 4 wish-es esetet, nálam is mindig 75 fölött jöttek. Persze itt bejött az 50% ismét Ayaka után, szóval nem panaszkodom. Közben standard banneren már 68-nál járok, lehet a mostani új content és BP alatt ott is becsúszik valaki. Legutolsó 5* egy Skyward Harp volt, szóval most egy karakter esélyes.
    Amúgy gondoltam bekérdezek valaki beenged-e Raiden-nek farmolni cuccost, de felesleges. Első nap össze szedtem 11 darab híján annyit amennyi kell 90-hez (157 db-ot). :Y Viszont az új electro boss-on is kell jó pár kör, így felesleges kuncsorogni, hétvégén meglesz lvl 90.
    Egyébként ha már új boss, nekem tetszik, bár Zhongli pajzs mint mindig itt is cheat, de azért érdemes figyelni nekem is. Eléggé megtépi a HP-t ha nem mozgok ki electro cuccosból és lejár a pajzs közben.
    A heti boss szintén jó lett, ötletes a harc. Persze nincs túlbonyolítva, de legalább nem csupán ész nélkül ütöd amíg nem fekszik szint. :DDD

    ui.: Egyébként rögzítettem most is a wish-eket, bár nem érdekes így. Viszont az archon questet, és Raiden Shogun questjét is rögzítettem, majd feltöltöm melóban. ;] (laza 40-50 GB lett nyersen 4K60)

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák