Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xeon forever

    addikt

    válasz F34R #6220 üzenetére

    Én már csak egy Yangfeire és egy Jeanre vadászok... Amit múltkor láttam belőle nálad megint felspanolt. Julcsával elcserélném a Luckot, ha lehetne.

    [ Szerkesztve ]

    PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #6220 üzenetére

    Ayaka elég fontos szereplője lesz Inazuma sztori szállnak. Az alapján amit elmondott, ő vezetheti, vagy legalábbis tagja lesz az ellenállásnak szerintem. Baal lehet az első archon aki nem a mi oldalon áll, legalábbis biztos összetűzésbe kerülünk majd vele. Emiatt lehet nem is fog annyit szerepelni mint Venti és Zhongli, de még semmit nem tudni biztosra. Ugye Childe is ellenfél volt, mégis megoldották a játékbeli szereplését relatív pozitív viszonylatban.
    Kazuha-ról én is olvastam hogy lehet Venti-nél jobb support lesz, és írtam is ide, de azért várjuk meg míg bejön. Ugyanakkor egy support az mégis csak support, primogemet nem áldoznék rá. Zhongli az kivétel, mert ő már szinte broken support, és dps-nek is lehet használni. :DDD
    A skin-ek eddig úgy néznek ki csak kozmetikai kellékek lesznek, így pedig rendben van. Kérdés mennyire leszünk elhalmozva velük: minden karakter kap majd nagyjából, vagy ritkaság lesz akikre kiadnak? Esetleg egy karakter többet is kaphat? Van olyan gacha játék ahol a skin megszerzése hasonló: van IRL pénzes, játékbeli pénzes vagy eventben ingyen kapható, és e mellé még statokat is növeli. Ez utóbbi azért csúnya húzás lenne, de nem is hiszem hogy így lesz.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák