Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tobias40

    veterán

    válasz sysrq #24749 üzenetére

    Legalább tennéd "off topic"-ba ha már ilyen értelmesen tudtál hozzászólni ŐSTAG úr!(ennyit illene tudni.)

  • mexel

    veterán

    válasz sysrq #24749 üzenetére

    Látom az aláírásdoban hogy keresel Thermalright 1150 lefogatót. Nekem van itthon egy felesleges, szívesen elküldöm Neked. Írok majd privit, küldöm a számlaszámom és ha megjött a pénz küldöm is.
    Ha esetleg véletlenül nem küldöm, mert nem találom akkor ha írsz majd válaszolok hogy már feladtam, vagy holnap feladom. Remélem nem leszel sem mérges és nem is haragszol majd, akkor sem ha többször is írsz és én többször is azt mondom hogy holnap feladom. Egy csomó hirdetésen túl vagyok és elég pozitív a megítélésem, téged sem érhet baj, láthatod hogy megbízható vagyok.
    De arra kérlek majd ne adj negatív minősítést ha esetleg mégsem küldöm, mert megígérem ha egy hónapig elfelejtkezem róla akkor visszaadom a pénzed.
    Ne is írj majd a hirdetéseim alá hogy megbízhatatlan vagyok, mert lehet hogy van akik engem védenének hiszen már vettek tőlem olyat amit meg is kaptak, odaadtam nekik időben. A végén még beszólna ott valaki hogy hú de sajnál, meg minek ezen problémázni, nem érdekli őket hogy szerinted átvertelek. Az sem érdekli majd a többieket hogy ez miatt lemaradtál esetleg egy másik lefogatóról és már nem lesz időd megvenni máshol mert sürgős volt.
    Inkább tartsd magadban hogy hazudtam neked, erre senki sem lesz kíváncsi, és különben is csak a te dolgod lesz. Így talán lesz még pár ember akit sikerül megvezetnem, és neked sem lesz kellemetlen hogy neked esnek a többiek, pedig te lettél átverve, biztos nem esne jól hogy így viselkednek veled, de hát a fórumozók már csak ilyenek. Főleg azok akik a barátaim mert azok biztos mellém állnak majd.
    Akkor légyszíves írj ha érdekel a lefogató, itt van a polcon több is, olcsón adom nagyon. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák