Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz ML320 #1670 üzenetére

    Kérdés, hogy a webcam a notiban volt benne eleve gyárilag? Mert akkor igen, én a notigyártó jó édes felmenőit szidnám, hiszen használható formában kell odaadnia. Az Acerben lévő webcam pl. egy saját (Aceres) szoftverrel megy, működik is úgy, ahogy egy ilyen kis minikamerától elvárható még cápás arcot meg koronát is lehet vele csinálni :DDD.
    Ha külön kameráról van szó, akkor viszont a webcam gyártója a hunyó, a mai világban azért illik annyira haladni a korral, hogy Vista kompatibilis drivere legyen. Bár szerintem egyébként elvárható a vásárlótól, hogy leszedje a legújabb drivereket, ez azért hozzátartozik egy gép rendes karbantartásához. Más kérdés, hogy az egységsugarú felhasználók egy részének még a Wincommander (ó, bocs, Total Commander :D ) használata is gondot okoz... :U
    Hehe, 70 feletti apum az ellenpélda. Nagyon akart egy gépet, a legtöbb dolgot hamar megtanulta (jó, azért van egy-két notóriusan ellenálló téma...), sőt az utóbbi 3-4 év során netfüggő lett. :Y Komolyan, én kb. mindent megtalálok a neten, munka során is sokat kell keresgélnem, de néha így is megtalál olyat, amit én nem. :D Szóval nem korfüggő a számítógéphasználat.

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák