Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axlfsi

    veterán

    válasz sanzi89 #14006 üzenetére

    Na, az biztosan nem ugy lesz! En egy fel percig sem hasznaltam es nem vagyok hajlando ujkent, egy javitott termeket atvenni. Az ugyanaz mintha (legyen peldaul) bemesz az autoszalonba, kinezed magadnak a jarmuvet, de fel percen belul kiderul, hogy csak eppen nem mukodik. A penzed elkerik, a jarmuvet visszaszallitjak a gyartohoz, megbontjak, darabokra szedik, megjavitjak, alkatreszeket cserelnek benne majd X het, honap mulva azt adjak neked...
    Azert erzed te is remelem, hogy ez nonszensz es irrealis (es ide meg csak fogyasztovedelem vagy jogasz sem kell; egy HIBAS, nem mukodo termeket kaptam. DOA (dead on arrive). NEM szervizelest szeretnek, hanem egy hibatlan, zsir uj termeket. Vagy en vagyok a paraszt es mit kepzelek mar!? :U :F

    Tudom, hogy ezt majd egyszer eladjak masnak, de az ellen aligha lehet tenni (nem is gondoltam, hogy most bezuzzak, mert nem mukodik). Viszont en, mint vasarlo, aki penzt adott egy bontatlan, vadonatuj termekert, hadd ne egy javitottat kapjak. Mindegy, nem ragozom tovabb, szerintem erted te is ;)

    [ Szerkesztve ]

    ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Új hozzászólás Aktív témák