Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devid_81

    nagyúr

    válasz Ubul86 #92661 üzenetére

    Nekem a mostani Nitro5 az nagyon bazari muanyag sajnos.
    Arrol nem is beszelve milyen csunya :))
    Amit meg meg jobban sajnalok, hogy 4 honap alatt mar fenyesek a billentyuk amiket jobban hasznalok.
    Pedig nalam rendszeres takaritas van, folyamat tisztitom minden nap/hasznalat utan a billentyujet tisztito kendovel.
    Kb hetente kap porszivot a billentyuzete meg korbe mindenhol es kb havonta meg kapja a suritett levegot.
    Az osszes gepemre ugy vigyazok, hogy amikor eladasra kerul akar tobb evesen is mindig megkerdezik tolem, hogy de amugy ez volt hasznalva egyaltalan vagy tok uj es allt a szekrenyben eddig? :D

    Annyit hozzatennek, mert elegge Acer ellen irtam amit irtam, hogy van jo oldala is amiert megvettem a gepet. :B
    Ennyi penzert ilyen jo konfigot nem tudtam volna venni, ezert is vettem, csak egy Lenovo utan eleg visszalepes az anyaghasznalat.

    Anyagi oldalrol nezve kb igy nezett ki a matek, hogy Lenovo Legion 5 (5800H+3070+32GB+1.5TB SSD) vettem £1200-ert (510k) majd majdnem egy evesen atomf@sza allapotban eladtam £975-ert (415k)
    Majd vettem az Acert akciosban £1150-ert (490k)

    Szerk: nalam nagyon regen jart csak Acer Predator, az akkoriban a tobbi Acerhez kepest jobb volt persze.
    Az ujak passz, szemeztem vele amikor a mostani Nitro5-ot vettem, szinte ugyan az a konfig mint most van picit dragabb lett volna (+£250-300) de az mar 1440p-s kijelzovel jott volna.
    Nekem a FHD boven elegendo mert igy idotallobb VGA oldarol a gep. :B
    Kimondottan FHD gepet akartam venni, hogy eleg sokaig okes legyek vele meg uj jatekokban is

    [ Szerkesztve ]

    ...

Új hozzászólás Aktív témák