Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2018

    aktív tag

    válasz RM007 #60268 üzenetére

    Az a lényeg hogy nagyon melegszenek a vram chipek. Egy asztali gpu azért máshogy van kialakitva vegyük a 3080-as gpu-m. Power limit 80% ra van állitva a gpu -300 mhz en és 1050 mhz pluszba van adva a vramnak és igy tud 97 mh/s-t. Igen ám de 98 fokosak a vram chipek! A ddr6x ramok 11x fokig vannak hitelesitve ekkor már jön a thermat throttling. 65% ra kellett állitani a 3 ventit rajta hogy 90 fokosak legyenek a vram chipek! Gondolj bele mekkora hőterhelést okoz egy laptopban ugyanez a phoenix miner! Ráadásul a hütés a gpuval közös. Egyszerüen elmelekszik ha nem tolod fel 90% ra a ventiket a laptopban minimum! A lapos 3080-as gpu-ja 52 mh/s t tud az msi is ajánlotta bányára egy ideig az új gépeit tőlök az infó. Ez asztali 3070es szint. De le is vették ezt a hirdetést mert gondolom ekézték rendesen őket a gamerek. Én nem kinzom az én laposom, Az asztali gépem rendesen meg van hütve az birja. Szerintem a bánya jelentősen csökkenti a bga-s laptopok élettartamát de azokét is szerintem amelyek bővithetőek. Hogy megérje. 0-24 es üzemben kell tolni a bányát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák