Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz tomcica #47058 üzenetére

    Turbo 2 amúgy az enyém is, csak lusta voltam kiírni a számot. Az eredeti Turbot valószínűleg már nem fogom tudni kipróbálni.

    Már befizettem a nevezést a félmaratonra, úgyhogy marad az. Csak a tempót fogom szépen visszafogni. Nincs sok nevező (eddig 21-en vagyunk félmaratonon nők és férfiak együtt), úgyhogy megpróbálok csak simán a helyezésre menni. 13 férfi, persze lehet, hogy ebből 3-an is sokkal gyorsabbak, mint én, akkor így jártam. Úgyhogy itt nem is reklámozom, hogy mi a rendezvény. :DDD Na jó, erről van szó, ha valakinek esetleg még megjön hozzá a kedve. Semmit nem tudok a pályáról, de olyan kis kellemes terepnek tűnik egy vasárnap délelőtti futáshoz.

    Szerintem most is lehetett annak szerepe, hogy az elmúlt két hétben elég lájtosan futottam, részben lakásfelújítás, részben továbbképzés, részben talp-bőr szétcsesződés miatt. Jóval a tervezettnél lazább intenzitással, kevesebb távval abszolváltam ezt a két hetet. Lehet, ha ezek nem fogtak volna vissza, túledzem magam, és nem ment volna a tegnapi így. Ki tudja...

Új hozzászólás Aktív témák