Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz tomcica #27167 üzenetére

    Úszni nem szeretek, nem is igazán van a közelben olyan hely, ahova napi vagy heti szinten eljárnék. A bringa szóba jöhet, de kéne szervizeltetni, mert már megnyúlott a lánc, aztán kerreg a hajtásnál. Gondolom a lánc + hajtás csere megint fáj majd egy pár tízesbe. Most Keszthelyen csináltatom majd, ott van egy tök jó bringás cég, a veszprémiek annyira nem váltak be. Télen viszont nem hiszem, hogy fogok bringázni, túl hideg. Arra az időszakra az alapozáson meg a benti saját testsúlyos edzésen kívül nincs ötletem.

    A mezítlábas futást azért találtam ki, hogy hátha segít valamit, ha megerősítem a vádlit, meg nem sarokra érkezek. Néhány edzésből nehéz leszűrni, de mintha jobb lett volna ilyen szempontból a lábam utánuk. Ennek az egésznek még akarok adni egy esélyt, aztán pár hónap után döntök, hogy hova tovább. Az igazi úgy lenne, ha heti 2x futnék Vibrammal, a maradékot meg letekerném, a sarkazós stílust meg egyáltalán nem erőltetném egy darabig. Akkor elég tisztán kijönne, hogy beválik e ez az egész, vagy nem is a stílussal van a gond, hanem valami mással.

    A Vibramos úszás jó ötlet, legalább nem lépek kagylóba. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák