Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SLYM

    veterán

    válasz inf3rno #19537 üzenetére

    ma is voltunk futni végül, bár ma már pihenni kellett volna inkább, de hát még tart a lelkesedés :)

    sajnos elkövettem 2 hibát futás közbe, az egyik, hogy az elején gyorsan kezdtem (2 cimborám kísért el, egyikük sem az edzőtársam, akivel futni és korábban sétálni szoktam, akivel kb egy szinten vagyunk, mindketten kb 2x jobb időt mentek nálam) és hogy azért úgy viszonylag tudjam követni őket, elkezdtem sokkal gyorsabban "futni", mint ahogy szoktam az elején, valószínűleg emiatt elkezdett szúrni az oldalam kb 5 perc után. ami miatt utána elég sokat kellett utána sétáljak, míg enyhült a fájdalom és újra tudtam kényelmesen menni.

    aztán talán ez is közrejátszott, hogy elővettem a kis táskámból a telefonomat, amin megy a tracker, mert azt gondoltam a végéhez közeledünk, de csak a fél távnál jártam... itt elkövettem azt a hibát, hogy a tatyót és a telefont is letettem a földre, hátha úgy jobb lesz (most egy focipályán futottunk). :D 2 körrel később jutott el az agyamig, hogy most akkor nem mérte már tovább a telefon az időt és a megtett távot, amitől nagyon elszomorodtam. de azért végig toltam, csak így már az idő elég rossz lett, nem is siettem a végén, tudtam úgy sem tudom behozni ezt a 2 kört...

    azért a legvégén toltam egy sprint szerűséget, ha már annyira nem fáradtam el, amennyire bírtam futottam kb olyan 70-100 métert poénból. ennyi elég volt ahhoz, hogy miután megálltam annyira leizzadtam, hogy szerintem száraz rész nem maradt a pólómon. a szívem kb ki akart ugrani a nyakamon, eléggé superman-nek éreztem magam. tök jó volt :D. kis szépséghiba, hogy a vállam meghúzódott (WTF :F ) a sprintben, még most is érzem. de komolyan hihetetlen érzés, szerintem volt vagy 180-as pulzusom. és most sokkal jobban kijöttek ez erek, mint a múltkor: [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák