Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bazsimano

    őstag

    Kedves Fórumtársak!
    Próbáltam olvasgatni a fórumot és az összefoglalót el is olvastam. Tanácsot szeretnék kérni.
    Adott a következő terület:

    Nem egy hatalmas terület, 1100m2 kb. Van rajta minden, kocsibeálló, gyümölcsfák, diófák..
    Eddig elektromos fűnyíróval nyírtuk (mindig amit édesapám vett valahol :) ). A fű az semmi extra...nem gyep :D

    Az adott területen vannak hosszú egyenesek, pl. 10 méternél hosszabb? vannak.
    Az adott terület lejtős/emelkedős, nehezen járható? nem lejtős
    Milyen időközönként nyírnánk füvet? ahogy nő, 1-3 hetente
    Mennyi időt szánunk fűnyírásra? pár óra
    Kultúrgyepet gondoznánk vagy akár 20 cm magas, sűrű gazt nyírnánk vele? semmi extra gyep..igénytelen fű
    Mennyire tagolt a lenyírandó terület? Vannak kerülendő akadályok? vannak, fák, rózsák..
    Mekkora a maximális szélesség, ahova a fűnyírónak be kell férnie? nincsen megkötés szerintem
    Ki használná a fűnyírót? Gondot okoz-e a berántás? maradhatunk az elektromosnál mert néha idősebb édesanyám is nyírja...
    Ki tartaná karban a fűnyírót? Szervizbe vinnénk vagy magunk oldanánk meg? szervíz
    Van helyünk tárolni a fűnyírót, benzineskannát, egyéb tartozékokat? amúgy lenne.

    Az összeg hát 100ezernél többet nem igazán szeretnék rászánni. De ha ennyiért nincsen normális akkor persze megoldom...nem kell semmi extra bele :D

    Tudom, és olvastam, hogy azért itt profik vannak ezért remélem nem ütöm ki a biztosítékot a kérdésemmel, kérésemmel :)

    Előre is köszönöm a tippeket!
    üdv
    b :R

Új hozzászólás Aktív témák