Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • f4lcon

    őstag

    válasz Breki #81484 üzenetére

    igen, kínaiul is beszél (az előbb mondott valamit, de nem tudom, hogy alacsony a töltöttsége, vagy más baja van)
    párosítani sikerült a google-el talált leírások alapján (a dokkolóba kell beletenni mindkét fülest, majd rázárni a fedelet és nyomva tartani a doboz oldalán levő gombot 2-3mp-ig amig el nem kezd villogni, és akkor párosodik is)

    ha bármelyik oldalt kiveszem a fülemből, akkor a zene megáll
    ha csak a balt hagyom benn, akkor nem szól a zene bármit csinálok, ha csak a jobbot hagyom benn és megnyomom (megérintem) kétszer a jobb oldalit, akkor elindul a zene, de mindkettőben szól (a bal ugye az asztalon).
    az érintésre léptetés, megállás, stb tökéletesen és érzékenyen működik
    a mikrofon hallható, hogy nem a telefonom mikrofonja, azaz a másik oldalon a hallgató fél megmondja, hogy épp kihangosítóval beszélek, de nem visszhangzik, a bejövő hang minősége bőven megfelelő.

    fontos: ha a farzsebemben van a telefon akkor sem akar megszakadni a hang, még ha rajta ülök akkor sem (tömegközelkedőknek gondolom fontos infó)

    a hangjáról nem nyilatkoznék így egyelőre, főleg mert remélem javulni fog még (vagy nekem kezdenek magasak lenni az igényeim). mély az van, az biztos, így azt nem fogom hiányolni, de közép tájon azért vannak elmosások, és majdnem azt mondtam, hogy fátyolosság, de ez annál sokkal több. nem vödör hang, de a részletesség hiányzik a legjobban. tere sem ártana, ha nyílna de BT füles, itt nem vártam sokkal többet.
    AAC-n hallgatom, azaz kb 320-as MP3

    [ Szerkesztve ]

    “The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

Új hozzászólás Aktív témák