Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Luissimo

    veterán

    válasz vicze #63020 üzenetére

    hmm,
    érdekesen mutat a fülben, nemis érdekesen, hanem sejtelmesen.. (jééé, mekkora fülzsír. és mindkét fülében szegénynek, csakúgy feketéllik, mikor mosott ez fület ? :DD )

    Azon gondolkoznék a metron, ha látom a füledben, hogy szegény srác, milyen szerencsétlen, hogy már mindkét fülébe hallókészüléket kellett dugnia, hogy meghallja a külvilág zaját. :))

    és azis eszembejutna, hogy méginkább szegény, mert ha véletlenül kipottyan a füléből az a fekete randa, fülzsírra emlékeztető kagylódarab, akkor vajon lesz -e ideje megtalálni, mielőtt valamelyik utastársa kapásból el nem tapossa a kis csúszómászót :DDD

    szóval, százszónak is egy a vége, szokni kell még.
    A viselését is és a látványát is.

    Gondolom a feelinget is, hogy valami zümmög a fülben.
    Akkuidőben átlagos, némelyik androidos eszközzel nemhajlandó kommunikálni, , hangminőségét és hangerejét nemtudom megitélni, csak ha hallom, de mivel nincs semmi kezelőszerve, további eszközökbe kell beruházni majd, ha léptetni akarsz, halkítani, hangosítani.

    nemtudom, engem a sony HBH IS800-on nem zavar az a 20-25 centi drót a nyakam mögött, legalább megtartja a bogyókat.
    lehet, hogy konzervatív vagyok?
    vagy dekadens?
    vagy maradi?
    vagy gyanakvó, óvatos, aki tart az ujtól, a szokatlantól, a nem átlagostól?

    Még ma is sokan megnézik a nyakamban azt a Sonyt, hogy milyen füles ez,a mi csak a két fülbe megy és nem vezet belüle drót sehová sem... :))
    Marad az okosóra, százezerért?

    nem kergetnek az asztalkörül, hogy izibe vegyek egyet, hogy kipróbáljam,
    (persze ez még változhat, meglehet ám engem (is) gyózni :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák