Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fid121

    csendes tag

    Sziasztok!

    Bevállaltam az FX Audio X6 MK2-t, gondoltam írok róla pár sort, mert már órák óta nem bírom abbahagyni a hallgatását. K7xx szól róla, és egy E10k-t váltott. Az első nap nem tűnt fel semmi különös, kicsit még meg is bántam, gondoltam elég lett volna venni egy amp-ot és az E10k-t dac-nak használni. Aztán ahogy elkezdte szokni a fülem, most már nem tudnék visszatérni a Fiio-hoz.
    Még azok a zenék is bőven mutattak újat, amit évek óta hallgatok, nem is rossz cuccról (AD500x, M40x). Kevesebb ugyan a basszus, de nekem sokkal élvezetesebb hallgatni ezt a gyors, feszes fajtát. A K7xx nagyon tetszett az E10k-val is, de azt vettem észre, hogy maximum 1-2 óra után valahogy elfárad a fülem a zenétől, pedig nem hallgatom hangosan. De az X6-tal alig bírom levenni. Sokkal tisztább a hangja, jobb a szeparáció és nagyon nagyon mélyre lemegy, ha kell, de nem tolakodóan. Láttam, hogy az X6 régi verziója nem volt valami jó, ebben most új dac chip van (ESS9018) és én az égvilágon semmi zajt nem hallok. Extraként megemlíteném a digitális hangerőszabályzót és a bluetooth 5.0 inputot. És nem mellesleg jól is néz ki a cucc, én a fekete ház + ezüst előlapos verziót vettem.

    Összeségében szerintem ha valaki dac+ampot szeretne egybe, 70 euroért nagyon jó vétel.

Új hozzászólás Aktív témák