Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MM

    őstag

    Sziasztok!

    Hifiman HE4xx-hez milyen erősítőt / erősítő+DAC kombót ajánlanátok kipróbálni?

    Jelenleg Xonar STXII hajtja, a gyári upgrade 49720 OPA-kkal. A Shure SRH840 után vékonyabb a hangja, gyengébbek a közepek, illetve nem elég hosszú a kábele sem :D (földön van a gép), de annyit meghallottam vele, hogy lenne feljebb, ha kiszolgálnám.

    Egy Tempotec Serenade IDSD már úton van kipróbálási céllal, de azóta több helyen olvastam, hogy esetleg egy melegebb, csöves hangú erősítő lenne jó páros. (+befonom a hajam, mire ideér, nov. 11-én rendeltem, és még mindig Kínában van... ha egyáltalán ideér)

    A hangkártyát első körben használhatnám forrásnak egy sima erősítőhöz is (Sense V1-et írtátok korábban jó párosnak), de van itthon egy Bodor DAC is a normál rendszerben, ami mérete és a szimpla kimenet miatt mindenképpen csak kipróbálásra kerülne párosításra a fejhallgató erősítőhöz.

    A legjobban egy DAC/erősítő kombónak örülnék, egy darab USB kábelen kívül (+max egy táp) lehetőleg nem indulnék el itt is el a kábelezés erdejébe, a "rendes" rendszeremnél ez 3 év tortúra volt, de most már 7 éve nem nyúltam hozzá. (és 2 éve nem hallgatom, mióta kisgyerkőc van... :DDD )

    A józan ész határain belül bármi jöhet, ami nem túlzás ehhez a füleshez.
    Nap közben ide-oda menni, hallgatózni nem nagyon tudok, ajánlásra viszont berendelnék valamit még kipróbálni.

    Ezeket néztem eddig:

    Sense V1
    SMSL SP200 THX AAA
    JDS Labs Atom

    Topping DX3 pro / v2
    Topping DX7s / Pro
    Parasound Zdac (használtan)
    Audio GD R2R 11 (úgy láttam, ennél van neutral/warm mód kapcsoló)
    NAD D 1050

    Előny lenne még a stereo RCA out, ami kapcsolható, nem kell hozzá a fülest kihúzni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák