Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sssirius

    tag

    Sziasztok!

    Elhatároztam, hogy az otthoni zenehallgatás élményén próbálok egy kicsit javítani. A körülmények:

    - Egy notebook-om van, ezen nem is szeretnék változtatni, tehát külső hangkártya/DAC jöhet szóba USB-vel.
    - Kizárólag fejhallgatót használok, amit szintén szeretnék megújítani. Később hangfal beszerzését is elképzelhetőnek tartom, de egyelőre a fejes a fontos.
    - A rászánt keret (fejhallgatóval együtt) 100k körül lenne.
    - A kiszemelt fejes egy Focal Listen, amit ma vagy holnap kipróbálok, hogy mennyire tetszik. Ha tetszik ez a füles akkor 50k körül marad a keretből egy DAC + Fejhallgató erősítőre.

    Beleolvastam ebbe a topicba is, illetve a fórumozó kollégák ajánlásait is megnéztem (hálás köszönet érte :R ) és ezek alapján a Topping D30 + A30 kombóra gondoltam. (ami talán picit drágább, mint 50k, de beleférhet...)
    Ugyan másodlagos, de a képek és videók alapján baromira bejön kinézetre és jól passzolna a lakás berendezéséhez is :DDD

    Nem igazán értek a műszaki részéhez, csak a zenei élményt keresem :)

    A véleményeteket szeretném kérni, annak kapcsán, hogy ez így mennyire reális elképzelés és megéri-e ezt összerakni az adott körülmények között vagy esetleg többet ki lehet hozni ebből a keretből?
    Egyáltalán a fejes és a DAC+erősítő mennyire passzolnak egymáshoz?

    Előre is köszönök minden véleményt! :R

Új hozzászólás Aktív témák