Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Il Dottore

    tag

    válasz contaxg #5529 üzenetére

    Az öregem témát lezárhatjuk, nem annak szántam, amit te kiolvastál belőle. Így van nem vagyunk haverok, ezért áll meg itt az öregem, ezek szerint csak szerintem.

    Vissza nem fogom vinni, nem cocókázom vissza Portland-be, mondván, hogy a srácok szerint a PH-n ez a fejh. nem alkalmas filmhallgatásra :DDD :DDD :DDD (Az Audeze gyártói szerint igen, és szerintük nem kell hozzá amp, de kihangsúlyozták a szubjektív jelleget..)

    A kérdésem mindösszesen annyi volt, kell-e szerintetek ehhez és nem máshoz, és ha igen, milyen amp-et javasoltok 4-500 dollárig.

    Ezért írtam, hogy egy meglévő termék esetén az ilyen hsz-ok teljesen feleslegesek.

    A forrást is megírtam már: H/K AVR 760.

    Nagy felbontású, javarészt DTS, DD EX hangzású filmet hallgatnék vele Bluray, PS3, média lejátszóról.

    HAF 932 Advanced, Gigabyte GA-X99-Gaming 7 WIFI, i7 5930K 3.50GHz+BeQuiet Dark Rock 3,Gigabyte GTX 980 4GB G1.Gaming, Kingston DDR4 16GB/2800 KIT HyperX Predator, be quiet! Dark Power Pro 11 850W, Samsung 512GB 850 PRO+ 4xSeagate 4TB, 1xSeagate 8Tb Archive, Razer Mantis Control+G1, Samsung TA750.

Új hozzászólás Aktív témák