Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szilu7

    senior tag

    válasz bajnokpityu #15500 üzenetére

    Nem akarok én háborúzni, nem támadásnak szántam.
    De egy szakmai topikban a műszaki részéről is beszélhetünk.
    Elhiszem, hogy hallod, lehet, hogy én is hallanám csak kíváncsi lennék, hogy mi okozta. Ezt persze nehéz kideríteni, de egy-két dolgot azért ki lehet zárni.
    Egyébként nem teljesen más az a világ, mert az ETA a HRT-vel például nem tetszett:), a champot még nem is hallottam, de érdekelne. Viszont az erősítőd tetszett, a wolfsonok hangját általában szeretem. Na jó, a dacportban és a canampben igazad van.:)
    Egyébként az USB kábeles tesztre tényleg kíváncsi lennék, mert komolyabban kidolgozott USB-s átvitelnél nem látom indokoltnak. Viszont nyitott vagyok, lehet, hogy van különbség, én sem vagyok mindent tudó. Nem a háborúzás hajt, hanem a kíváncsiság. Amióta fejesezek sok mindent hallok én is ami nem mindig indokolható. Viszont azt vallom, hogy az ember agyában áll elő a hang, ezért rengeteg dolog befolyásolja. Például egy igényesen kivitelezett high-end műszaki eszköz látványa rám nagy hatással van, és nálam ez biztosan befolyásolja az agyban kialakult hangot.
    Na így is túl hosszú lett. Peace! Ha űgy tűnik, akkor se vedd támadásnak! :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák