Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz B-L-A-C-K #27641 üzenetére

    A körítés miatt. (Meg azért mert középen van a téma egy kritika szerint :D ) Amit indítottam tartalmilag jobban megfogott. Mostanában nálam a legtöbb fotónál van történet is. Bár úgy tűnik mintha csak a minőségre mennék, azért az nem egészen így van, sokszor már előre tudom mit akarok.

    Na és milyenek? Nem mindegy? (Mondjuk amit én küldtem az egy nagy mellélépés. Már bánom, mert elkapkodtam. Már nekem sem tetszik) A lényeg neked tetszen láss benne valamit és ha az másnak nem jön be, akkor az van, nem dől össze a világ. Fell kell vállalni az egyéniségünket, ne mások mondják meg mit és hogyan, mert akkor sosem leszel egyedi és magabiztos. :K

    (#27636) matyi19: Egyszerű téma. Ennél (vagy itt is) a levelek csillogásán volt a hangsúly a csupasz faágakkal kontrasztálva. A kopasz ágvégek még jobban kiemelik a levelek élénk ragyogását. :)

    [ Szerkesztve ]

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák