Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz Tuninger #26814 üzenetére

    Még jó hogy hozzányúlok, hisz ha még szubjektív úgy gondolom tudok rajta csiszolni miért ne. A fotó a lényeg. Ne hízelegj ezzel az iphone-al :R Irgum tök jó fotókat nyom egyre jobban mint én! :) Valójában most hogy visszagondolok a teló is alakít + formál, sarkal minket ha tudjuk babrálni és az tetszik amit nyújt. A másik dolog a 808-al kapcsolatban amit már többen megjegyeztek és igaz lehet az az, hogy lehetne néha élesebb(1020 fordítva) az a nyamvadt fotó. Utólag a 41MP-ből származó részletesség még mindig elbírhat egy kis pl élesítést némi konpromisszumos romlás kárára, de ez már csak az én véleményem. Szóval van még benne egy kis potenciál, ami miatt rájöttem érdemes lehet tuningolni.

    (#26815) BobTail: Elírtam. A 3.-dik képen a sárga virág. Egyébként tudom hogy ami nem tetszik azért nem te vagy a hibás. A durvának sikerült megjegyzéseim sem neked szólnak, ha úgy sikerül, csak nem tudok elmenni szó nélkül amellett, amit látok és gondolok róla.

    Kapjon csak ha jogos negatív kritikát a Nokia (magához képest), így legalább gyorsabb munkára készteti előrehaladásában. Tudom hogy ez csak egy telefon nem valami dslr csoda, de akkor is oldják meg. Gondolj bele az iphone azzal az egyszerű nem PV kamerával mit művel. Ott liheg a nyomában. Ezt a PV technikát sokkal jobban ki kellene használni, ha kell feladni bizonyos elveket, mert legközelebb akár dobogós is lehet az iphone.

    [ Szerkesztve ]

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák