Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stillmatic

    aktív tag

    Már a négyben is rühelltem mindkét Baja Bugot erre tessék, már a második szezonban heti feladat.
    Na mindegy, letöltöttem egy A800 tuningot hozzá, ami a rajtrácson S1 802-ént jelent meg, a játékot megállítva a térképmenüben már S1 803. WTF? :C

    Más: külön élvezet ha valami új kihívást teljesítesz a játékban és a szpíker picsa elkezd neked örvendezni hogy fel tudom oldani valamelyik általuk viccesnek gondolt beszólást. Na ilyenkor NEM számol a heti kihívásban el semmit a rendszer. Most emiatt kellett négy futamot nyerni a Bogárral, múltkor pedig újra kellett kezdenem a Hoonicornos bajnokságot mert egyszerűen minden jutalmat benyelt a rendszer a csacsogás miatt. És persze basztak kijavítani a jelek szerint, a lényeg hogy a Willys Jeep problémája javítva lett.

    A legtöbb pontot adó próba pedig flottul ment de jelenleg több a kretén mint az FH4-ben. Harmadjára kifogtam egy olyan teamet ahol apuci nem a falusi búcsúkban volt dodgemes.

    A Forzaboltban megéri valamelyik autóért pontot áldozni? Egyik sem tűnik komoly fogásnak.

Új hozzászólás Aktív témák