Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Bib #1140 üzenetére

    Ne várjátok azt, hogy ezt a problémát egy VGA driver meg fogja oldani. Itt az engine-nel van a baj. Biztos olvastátok ti is azt, hogy lehet a DRM védelem olvassa (ellenőrzi) időnként a játék filejait. Az is könnyen elképzelhető, hogy azért akad be a játék. Én rövid játékidőm alatt nem nagyon láttam rendszer ezekbe a belassulásokba. Igaz legtöbbször a városban droppol, de nem mindig. Van mikor ott is szépen fix 60fps van. Így nem értem mi lehet ez. Tegnap High + Dynamic beállításokat próbáltam ki. Jól ment sokáig, de aztán megint előjött a jelenség. Így beállítottam 30fps + Ultra-ra. Ezt szokni kell a szemnek, de végtére is szerintem jelenleg ez a megoldás.

    Két napja játszom (6h gametime kb), de már pörgettem vagy öt kocsit. :) Igaz egyik se nagy kedvencem közülük.

    Ezeket a Car Pack DLC-ket egyenként is meg lehet venni, vagy csak a Car Pass-sal?

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák