Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • iguana

    őstag

    válasz Andrew_31 #6019 üzenetére

    kizártnak tartom, hogy eccleston van az ügy mögött...szerintem pont ő az, aki ezt nem szeretné. ezt a formula.hu-n olvastam, frontember hozzászólása:
    [I]ide is leírom:
    ezt nem merik megtenni gyerekek. Ez az a kategória, amikor Ecclestone odaszól, hogy ezt most hagyod baze.

    Ecclestone 15-20 éve arról álmodik, hogy az utolsó futamon utolsó kanyarban dől el a VB. Most ez volt, mivel Kubicáék miatt nem lehetett tudni még amikor Kimi befutott, akkor sem!

    Ha most elveszik Kimitől, akkor a Forma 1 nézettsége az örök negatív rekordra esik vissza. Hamiltont kinyírják, a BMW-t, Williamst kinyírják, a Ferrari kiszállással fenyegeti meg őket, stb.

    Láncreakció, katasztrófa. Pedig minden idők egyik legnézettebb, legizgalmasabb F1 szezonja volt. És jövőre csak még jobb lesz javuló BMW-vel, Alonsos Renault-val, Hamiltonos Mekivel, VB címvédő Ferrarival.

    Ez forog kockán. Nincs olyan üzleti szempont, ahol ezt elvehetnék. Megölik, kinyírják a sorozatot.

    Teljességgel lehetetlen!
    [/I]

    oké, makk vagyok, képtelen voltam idéző módba tenni

    [ Szerkesztve ]

    14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

  • vagamo

    őstag

    válasz Andrew_31 #6019 üzenetére

    Lehet, hogy Schumi az előző években unalmassá tette az F1-et, de mégis az Ő és Todt meg persze RB érdeme (Ferrari), hogy most annyian nézik és izgulják végig a futamokat! Az Ő nagyságuknak köszönhető, hogy itt tart a Forma1! Persze a nagy Öregeket sem felejtem ki, de a média akkoriban nem volt ennyire jelen, mint az utobbi 6-7 évben. Köszönhető a Netnek. Gondolom Én

    Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

Aktív témák