Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Oliverda

    félisten

    válasz Depression #25818 üzenetére

    A cikázás meg meglökni a másikat hátulról az nem ügy.

    "Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

  • DigitXT

    nagyúr

    válasz Depression #25818 üzenetére

    Én még arra tudok gondolni, hogy arra számított, hogy Hamilton jobban lemarad (mert az a visszaengedés szvsz erősen necces volt), erre megzavarta az, ahogy feltűnt közvetlen mögötte. Talán arra is gondolhatott, hogy még úgysem előzheti meg, hiszen tkp. nem engedte "rendesen" vissza... (Többen kérdezték, hogy mi lett volna a "rendes visszaengedés", szerintem annyi minimum, hogy elveszi a gázt, és egyértelműen maga elé engedi. Ezzel kapcsolatban persze a tényeket csak a telemetriai adatok tudnák megmutatni, a felvételen viszont eléggé úgy néz ki, hogy fej-fej mellett gyorsít ki Kimivel, amit viszont én pl. nem neveznék "rendes" visszaengedésnek, emiatt persze nagyon - túl - közel maradt hozzá.) Persze az egész marhagyorsan zajlott le, szóval talán még Kimi sem tudja megmondani, hogy épp mire gondolt.:))

    Egyébként ha Hamilton szép nyugodtan befordul utána, akkor simán megcsíphette volna az Eau Rouge után a hosszú egyenesben, mivel valóban bátrabban/jobban tudott menni: úgy tiszta marad(hatot)t volna a verseny, szerintem. Amúgy az is gáz volt Kimitől, hogy a bukótérben rágyorsul - szerk: mármint később -, szóval ezután a kiszorítósdi után (az esővel párhuzamosan) tökéletesen kaotikussá vált a helyzet.:( (Amúgy tényleg kiszorította Lewist, viszont erre valamennyire volt is hely, tehát valójában csak agresszíven visszaverte a támadást.:D Persze ugyanúgy bele lehet kötni ebbe, mint abba, hogy Lewis miután "kieresztette" - ezzel elkerülve az ütközést -, miért tolta padlógázon (?) fej-fej mellett Kimivel... Kemény csata volt.:K)

    Amúgy tök izgalmas volt az utsó pár kör, és Heidfeld nagyon nagyot húzott.:R
    (Azért Bourdais-t is sajnálom kicsit...!)

    [ Szerkesztve ]

    https://hardverapro.hu/apro/ibike_mono_adventure_3000w_sok_extraval_elado/friss.html

Aktív témák