Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Macka

    veterán

    válasz hunnylander #17121 üzenetére

    Azért azt el kell ismerni, hogy amikor menyerte a 2 vb-t nagyon penge VOLT. De azóta önmaga árnyéka, és amíg nem kap jó autót, és hű szolga másodhegedűst, addig egyre jobban süllyed.

  • #70869248

    törölt tag

    válasz hunnylander #17121 üzenetére

    A Ferrari és a McLaren között érdekesen feszülnek az ellentétek, Kimi-nél sem értem mi ez a visszavonulási vágy.., elvileg mindennek a csúcsán van világbajnokként.
    Lehet hogy pont neki hiányzik MS a legjobban...lehet hogy ő személyek (sőt kicsit mesés hasonlattal élve:'óriások') ellen szeret kűzdeni, míg mondjuk Alonso-nál azt érezni hogy neki mindegy csak kűzdeni lehessen...akár MS, akár Massa, akár Hamilton vagy mások, neki egyre megy..mindenkit le akar győzni.
    szal sztem ha Kimi elkezdi magát leszálló ágba helyezni gondolatban, akkor oda is kerül.

    Alonso ebből a szempontból egyszerűbb alak, nem lovag tipus...belöle simán kinézem, hogy ha a Ferrari-hoz kerül, akkor évekig lobog benne a tűz ahogy kell...bárki ellen, versenyzők ellen, csapatok ellen, rekordok ellen.

    De ezzel én nem helyezem Kimi alá vagy fölé, csak más a habitusa a két versenyzőnek szvsz,...és a Kimi-é nem nagyon hajligatható.

    [ Szerkesztve ]

  • Peat;)

    veterán

    válasz hunnylander #17121 üzenetére

    Leírom századjára is: "nem választhatta meg a stratégiát" mint mondta, na most anno amikor robogott a 2. vb címe felé, rekordfizuval Dennis megkereste és leszerződtette (még az sem volt meg ki mellé) szerinted ezt mondta neki? De úgy őszintén, el tudod képzelni azt, hogy minden 2. futamon a szarabb stratégiát kapod dolgot aláírja Alonso? Én nem

    A bizonyítványát magyarázza dologhoz: Legfiatalabb vb, legfiatalabb 2x vb és 2 vb cím után egy 3. hely pontegyenlősséggel besértődött lelki állapotban. Első futamát is elég korán megnyerte. Ahol versenyzett ott fejlődés volt tapasztalható, mint idén is, év eleji 1x helyről már ott vannak a Red Bull szintjén. Mindig voltak kiemelkedő eredményei, már idén is, az a spanyol időmérő...izé ugye. Nem, ez nem az a kategória amit magyarázni kell. Mert f-1ben a teljesítmény kellene hogy a lényeg legyen. Dennis magyarázza meg inkább a Montoya, Kimi és Alonso dolgot. Mert nála ez már megkérdőjelezi a jelenlegi szakmai képességeit, kettő vb pilóta, egy meg simán lehetett volna a tudása alapján. :P

    Hamiltonnak meg grat a mostani futamhoz, kár hogy sokat hibázik idén, most szerencsére jól jött ki belőle és remélhetőleg Kimi-re is teljesítményösztönzőleg hat a dolog...Egyébként Massa egyre meglepőbb dolgot produkál, időmérőn nem tudom mi az arány, de Kiminél gyorsabbnak tűnik idén. Így halad az év én azt mondom Massa vagy Hami. Mclaren autó meg úgy néz ki a finneket még mindig utálja. (Kova)

Aktív témák