Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CNCBank

    csendes tag

    Üdvözletem szaktársak, érdeklődők!

    Örömmel olvastam a CNC és megmunkálás témát érintő őszinte tabuk nélküli tapasztalatokat, kérdéseket, válaszokat ezen az oldalon és topicban, egyben gratulálok is hozzá.
    Viszont az egyik szemem sír a másik nevet, ugyan is sajnálom, hogy ezek a mondatok nem az általunk létrehozott CNCBank CNC Szakipari Portálon hangzanak el a fórumban.
    Talán a szakmai portálnak nagyobb a cél irányzott látogatottsága, és szembesülhetne ott néhány cég önmagával, valamint képet kaphatnának néhány mostanság igen csak fontos szakmai tényről.
    Mikor kb. 3 éve elkezdtem építeni fejleszteni a portált, azzal a szándékkal tettem, hogy a szakmai közösségnek legyen egy olyan átfogó honlapja, ahol nyíltan minden problémát felszínre lehet hozni, bérpolitika, programozási gondok, javítási gondok, dokumentumok, tananyagok, szoftverek, vélemények hiányosságok, képzés stb.
    Még ha a nagy halak (vállalkozók, cégvezetők, multik) nem is írogatnak a fórumban, de tudnotok kell, hogy előszeretettel olvassák... és ez már rész cél, fél siker.
    Nem reklámozni akarom itt a portált, csupán ajánlani, mert pont ilyen gondok miatt élne.
    Sajnos itt ebben a topicban kell találnom egy olyan közösséget, akik szerintem oda valók, mármint hozzánk is. Nálunk valahogy rajtam kívül kevés emberke mer írni őszintén a fórumban, pedig anonim és amennyiben problémákat vésnek le - többnyire ki-ki hogy ér rá, úgy segíti válasszal tippel a másikat.
    Pl. jó pár hónapja van egy statisztikai publikus gyűjtés, ahol nem csak a nettó bért adják meg a szakik, hanem az ország mely területén és milyen munkakörben, mennyi órával, műszakkal stb.
    Örülök, hogy nem akartok beállni a sorba és a napi üzletpolitika céljaként eltűnni, valamint elhinni, hogy ez csak gombnyomkodás....( Igaz zongorázáshoz is csak a megfelelő időben a megfelelő billentyűket kell ütögetni... :F ) Adjunk írásos bizonyítékot a piacnak, hogy ez a szakma mozgatja valójában a világot és ez ha tetszik ha nem pénzbe, megbecsülésbe kerül. :W
    A portál fórumában rengeteg topik (téma) van melyben szerintem mindenki megtalálja a véleményének, problémájának helyét, és írni kell bátran.
    Az elérési címe: www.cncbank.hu
    Köszönöm, hogy elolvastatok, remélem nem aprózódik el a szakmai közösség..., célom, hogy együtt egy helyen hatékonyabbak vagyunk és látványosabbak :K

    Üdv.: A CNCBank Szakipari Portál-ról

Új hozzászólás Aktív témák