Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hannibhál

    őstag

    válasz sazo #13768 üzenetére

    Helló:) Nekem ilyen fiastám van csak 2004-es(ue. a felszereltség), típushibákról nem tudok, amire mi figyeltünk az a motortér állapota, karosszéria ne rozsdásodjon, elektromos ablakok, klíma működjön, és szép hangja legyen:) Féknél figyelni kell, mert nekünk először furcsa volt, hogy a pedálút elején kicsit fog csak, de ez (ha jól tudom) természetes, renaultos család vagyunk s ott meg egyből fog mint állat, itt kicsit lazábbra van véve s a fél pedálútnál kezd el komolyabban fogni, ha már tövig kell nyomni h rendesen fogjon akkor az már nem jó:)
    Amúgy nagyon baba autó, imádom vezetni, lehet vele hülyegyerekeskedni is, de a nagypapás vezetési stílust is bírja, a futóműve pedig isteni, jó kemény, a kanyart jól veszi, a kormányba nincs akkora szervórásegítés mint pl öcsém azonos évjáratú cliojába, ezért az elején kicsit nehézkes lehet forgatni, de nekem bejön(mtz után minden könnyűXD)
    Hát bocsi h csak ennyit írtam, az enyémbe volt 113 e km, szíj és olajcsere javallott, de ha rendesen karban volt tartva mint pl az enyém, akkor igazából nem szabadna bajának lennie

    Gépelés nem az erősségemasdsdk

Új hozzászólás Aktív témák