Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Korcsii

    őstag

    válasz Gizmo94 #1533 üzenetére

    hát jah, még ha freeware lenne... annak idején wizz va miatt rászántam, meg egy pár napot (5?), hogy kitanulmányozzam, nagyjából megismerjem a viselkedését, de azért tudott még meglepetéseket okozni... aztán a "gyorsmadár" lettem, az utolsó pár repülésre már azt is mondtam, hogy ez jó volt vele, de most már csak Boeing... max ha nagyon mehetnékem lesz valahová vele...

    REX meg nálam kimerült abban, hogy belövöm a theme-t, aztán ki is lépek belőle...

  • Geryson

    addikt

    válasz Gizmo94 #1533 üzenetére

    Nálam pont most volt aktuális ez a rohadt gépmizéria, mert visszamegyek a Malév VA-ba repülni és ugyebár ahhoz most vagy Dash 8, vagy Fokker, vagy Boeing kellene. Boeing kilőve, PMDG abbahagyta a 737-et (bár a honlapon 2 éve "screenshots comming soon" van írva), Dash 8 nálam kizárt (bár szerintem fizetős gép sincs), úgyhogy maradt a Fokker amit pénteken meg is vettem, de egyenlőre nem ájultam el tőle a földön bár a dokumentáció valóban tökéletes és látszik, hogy maga a gép is kidolgozott csak meg kell szoknom.

    Anno amúgy a LevedD 767 volt az atyaúristen nálam, most a hobbiból használt 747-esem, rettentően szofisztikált gép és amúgy csodaszép is szerintem. Biztos vagyok benne, hogy a PMDG 737 megint nagyon tökéletes lenne (mint ahogy FS9 alatt volt is), kár, hogy abbahagyták.

    Airbusban én anno vagy 5 éve a PSS-t használtam de ahogy írva is lett, szinte küzdelem volt a vele való repülés - úgy hallottam akkor, hogy nem csak nekem. Pár hónapja néztem megint a honlapjukat, be is volt zárva de esküszöm már vagy egy éve így van mindig. Mondjuk van egy emlékezetes sztorim az Airbussal, beültem ahogy egy kezdőhöz illik a legnagyobb négyhajtóműves 340-600-ba, kivettem az utasokat, irányítás alatt toltam 31L-en egy padlót neki és irányítók és pilóták szeme látára a Keleti Pályaudvarnál már olyan 470-el tépett a megvadult gép legalább 1500 láb magasságban. Azért picit ciki volt... :)) :))

    Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Új hozzászólás Aktív témák