Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz xuldar #25129 üzenetére

    Nem is az a gond
    Hanem hogy laptopba van, és a laptopba nincs akkumulátor mert tönkrement és vitte az alaplapot is magával, lapot cserélték garanciába aksit nem, 30e Ft-ért akartak belerakni
    Így áram szünet esetén egyből a laptop is kikapcsol, és azt figyeltem meg hogy összefüggés van az áramkimaradás és a százalék csökkenés között
    Mikkor egy napon 3 áramszünet is van akkor biza csökken 1%, az áramszünetet meg nem tudom kivédeni mert munkahelyre nem cipelhetek magammal szünetmentes tápot, hogy férne el a laptoptáskába

    Most éjszaka is 3x vagy 4x volt áramszünet pedig nem volt vihar csak eset az eső, szerencsére nem azon a fázison volt ahova a laptop be volt dugva hanem a kinti világítás sötétedet el mindig

    Ha kifognék egy olyan periódust hogy mindig lenne áramszünet mikkor dolgozok akkor igen hamar elfogyna a százalék(laptop időtöltésre kell 24/48 vagyok ott)

    És szélcsendes szép időben is van hogy napi egy két áramszünet is előjön csak úgy a semmiből

    Tehát én nem izgatnám magamat ha rendes elhasználódás lenne, de így igen is készülök rá hogy egy áramszünet után rakhatom vissza a gyári HDD-t a laptopba

    Így jó lenne tudni hogy milyen programmal ellenőrzik garanciális ügyintézés során

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák