Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz Bodor #12729 üzenetére

    1. Köszi! Akkor így lesz :)
    2. Ezt közben írtam, hogy a cikkben, amit linkeltél is, megtaláltam...csak már szeretnék végére jutni a telepítgetéseknek és használni a gépem és nem annyira volt időm 100 oldalakat olvasni. Hétvégén átfutom, látom van benn pár praktikus beállítási opció.
    3. Nem tettem fel semmit, csak az OS t telepítettem + amit a cikkben is írtak hdd sentinel nevű progit. Az csak figyelő progi nem?

    3 partíció van a gépemen. Van ugye C:, van egy Q (Lenovo recovery) és van egy 3. is amit nem látok a feladatkezelőben csak a windows lemezkezelés opciójánál. Ez eddig szerintem nem volt a neve System_DRV és 1,46 Gg.

    Kikre célzom? Cselekvő passzívot használtam :P Ők... "a személy nem lényeg csak a cselekvés maga" :P :DDD

    Köszi a választ és linkeket is!

    (#12730) janos666 Köszi! Minimum egy 100 ast le szeretnék vele húzni :P joo lehet én is bedőltem egy kicsit ennek a "meghal az ssd 2 év alatt" kampánynak :B

    Amúgy Ti a böngésző ideiglenes fájlait hagyjátok az SSD n? A fenti cikkekben sem volt erről egyértelmű vélemény....érdemes azt a winyóra pakolni? Csak akkor állandóan súgni fog gondolom :U

Új hozzászólás Aktív témák