Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • callmeakos

    veterán

    válasz callmeakos #22754 üzenetére

    Bocsi ez az utcsó :D
    Hallani lehet mostanában hogy Vin Diesel sokat bratyizik a Marvel háza táján. Állítólag Vízió szerepére tör a srác. Na már most az a helyzet, hogy a képregényben Ultron létrehozott egy androidot. Akinek a neve namostfigyelj Vízió...

    Csak összeérnek a szálak nemde? :D

    [ Szerkesztve ]

    All→M8

  • gyuromoj

    veterán

    válasz callmeakos #22754 üzenetére

    Marvel Filmes Univerzum-Fan oldal

    Whedon megerősítette,hogy Hank Pym nem lesz benne a Bosszúállók 2-ben. Lehet/úgy hangzik, hogy Ultron Stark találmány lesz...

    Edgar Wright azt mondta, hogy Hangya beleillik majd a jövőbeni Bosszúállók-filmek terveibe. Egyesek azt tippelik,hogy "csak" a 3.részben fog csatlakozni a csapatba!

    Egy fickó mondta tegnap, hogy Whedonnal csinál egy interjút és írjunk neki, hogy mit kérdezzen meg. Én a szokásosat kérdeztem: (Pókember és Rozsomák benne lesz-e a Bosszúállók 2-ben esetleg utalás vagy valami ilyesmi lesz-e velük kapcsolatban?) A fickó megkérdezte, Whedon így reagált:
    "Mindet beleraknám. Pókembert. Farkast. Luke Cage-t. És akkor le is lőhetném magamat, mert lenne 20 karakterem hogy megírjam őket... Én csak szeretnék írni egy egy filmet EGY karakterről."

    Andrew Garfield a Comic Conon megint elmondta, hogy benne szeretne lenni a Bosszúállók 2-ben. Egyre hangosabbak azok a pletykák/hangok, hogy tényleg van már rá esély.

    Feige: "Nem játsszuk ki az időutazós kártyáinkat az MFU-ban a közeljövőben."

    SamJackson Furyról:
    "Szinte minden, ami elhagyja a száját, az hazugság."

    Lee Pace: "Ronan egy nagyon komplikált Kree. Egy szörnyeteg."

    Szerintem:
    Pym létrehozza Ultront a Shield segítségével titokban, mint "válasz a fenyegetésekre". Ultron önállóvá válik, elpusztítja az épületet ahol ébred. "Menekül", a Shield felveszi Pymet, mondják neki,hogy csatlakozzon a Bosszúállókhoz és állítsák meg Ultront. Néhány csata az ikrekkel, majd Ultron felkeresi Wandát, hogy változtassa meg a valóságot és a képességeit. De Ultron átveri őket, így Starkék és az ikrek egyesítik erőiket és "legyőzik" Ultront. A Bosszúállók már nem bíznak tovább a Shieldben. Pym lelép a film végén a bűntudata miatt, ami felvezeti az Ant-Man filmet. "Nyugdíjba" megy, majd Scott Lang ellopja az Ant-Man öltözéket a filmben.

    Még Marc Webb is meglepődött, hogy negyedik CsodaPók film is lesz. Ő csak háromra számolt. Garfield sem tud még semmit a 4. részről. Ezek szerint még nem írták alá a szerződést.

    Ne feledjük el, hogy Feige azt mondta pár hónapja, hogy lesz a Bosszúállók 2-ben 7 dolog, ami megéri az árát. Whedon pedig azt mondta, hogy személyes lesz a 2.rész. Szerintem minden bosszúállónak lesz 1-1 személyes ellenfele, akivel foglalkozni fog. Lehet, hogy Ultron lesz a Mesterbűnözők vezetője?

    Feige megerősítette, hogy a GOTG-ben láthatjuk majd Thanost.
    Whedon Tigrát is szeretné nagy képernyőn látni. Hogy most a Bosszúállók 2-ben vagy később, azt nem tudom.
    Ugye Diesel azt mondta, hogy majd a hónap végén bejelentik a szerepét, na erre Feige úgy reagált, hogy nem lesz semmilyen bejelentés... Majd kiderül,hogy ki hazudott Szerintem Diesel nem tenne ilyet.

    Bartonnak nagyobb szerepe lesz a Bosszúállók 2-ben.

    A tegnap bemutatott Thor trailerének(?) leírása. Spoiler lehet.
    Az elején Lokiról van szó, hogy lehet látni teljes harci díszben. Aztán a helyszín Asgard, egy ordas nagy csata, mindenhol mindenki harcol, Thor haverjai is, aztán a Mjölnir végigszáguld a csata közepén és megáll Thor kezében.
    Aztán valami nagy kőszörny áll Thor előtt és hörög, Thor felnéz rá és izomból kiüti a kalapáccsal boooom
    Thor ebben a részben "vagány, pimasz" lesz. Natalie Portman-t is látni, nem tűnik túl egészségesnek vagy boldognak amikor Thor megérkezik érte a Földre, de aztán elviszi Asgardba és ott "kivirul"
    és akkor a dolgok rosszra fordulnak.
    Jane ad Lokinak egy pofont: "Nesze, ez new yorki!" felkiáltással.
    A trailer végén Thor térdel, hívja a Möjmöjt, Loki meg levágja Thor kezét. (Egyesek meg azt mondják, hogy Loki "csak" megrúgja a kezét. Ezt csak akkor tudjuk meg, amikor bemutatják az előzetest.)

    Whedon: "Megcsináljuk a saját verziónkat Ultron eredet történetéhez. Ez kicsit sötétebb lesz, mint a többi film."

    Sokan azt pedzegetik hogy JARVIS bekattan és ellene hozzák létre az Ultron rendszert, ami legyőzi, de közben megfertőződik és így lesz rossz. Esetleg Pym elutazik Wakandába vibránium ügyben, ezzel felvezetve Black Panther-t.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

Új hozzászólás Aktív témák