Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fant0mi

    addikt

    válasz paatrick #161228 üzenetére

    Számomra sem volt egy nagy élmény.
    Ha Lawrence nem lett volna benne tök pucér, nem lenne a filmben semmi emlékezetes.

  • Miklós315

    aktív tag

    válasz paatrick #161228 üzenetére

    Szerintem nézhető, szórakoztató, de valóban nem kiforrott.
    Van benne egy jó adag ellentét a Lawrence "régi vagány" és a kiscsávó "új steril" korosztálya közt, amit pont a házibuli is a csúcsra járat (benne a "naiv kétszínű" viselkedésnorma, a gyerekes "apuci/anyuci szemefénye" felnőtt(?!) jellemzővel).
    A csaj szókimondó (nem pc), nyomulós (célratörő), kissé bunkó, de persze a saját múltjának zűrjei áldozata is egyben.
    A srác meg lassú víz partot mos alapon haladgat (nem rohan), és csak lassan lép ki a szülei védernyője alól.
    A két korosztály mentalitása, viselkedése, hangsúly-eltolódásai adják az alapot. Erre építi a jeleneteit, a humorát a film.
    Csak túl felszínes és szerteágazó, ezért marad limonádé szintű, kibontatlan (felejthető).

    Az alkotók másik (szerintem jobb, mert kevésbé szálazik szét a tartalom) filmje, a Jó srácok is nagyon a szex/kapcsolat által meghatározott motivációk mentén halad, de ott még a fiatalabb korosztály és a nagyobb csajok is a "régibb, normálisabb" (nem a mai pc-agymosott) nyomvonalon gondolkodik.
    Gondolom, hogy ez érdekli őket, illetve akartak a műfajon belül csinálni egy ilyen "társadalomkritikát".

    Hogy Lawrence miért vetkőzött (vagy dublőr/cgi/akármi?), vagy hogy Pugh miért... régen is "használták" a színésznőket (indokolatlanul is), de állítólag ma már pont nem kellene, hogy okkal-ok nélkül beleerőltessenek jeleneteket filmekbe... Illetve mindkettő (és mások is) azért magasabb polcra lettek belőve (színészek, nem babák)...

    "Szerintem."

  • Yodamest

    addikt

    válasz paatrick #161228 üzenetére

    Na a hype? ellenére ezért nem fogom megnézni, mert már előre is ilyennek képzelem el és nem vagyok már ezekre a filmekre kíváncsi. Nekem az, hogy egy pubertás gyereket üldözni kell, hogy urambocsá baromi nehezen, esetleg esetleg hajlaaandó legyen lefeküdni egy fullos nővel, big no!

    Kissé már kezd sok lenni, hogy minden filmben és igen MINDEN filmben, a nő szedi fel a csávót, a nő kezdeményezi a csókot, érintést, bármi testi jellegűt... Illetve a másik aspektusa ennek, az indokolatlan szexjelenet minden filmben és sorozatban.

    Most komolyan, pl. posztapokaliptikus sorozatban, ahol épp nem rég halt meg a lány egyik hozzátartozója és amúgy is mindenki borzalmas szellemi és fizikai állapotban van, pár jelenettel később miért kezd őrületes szexbe egy csávóval akit alig ismer? Egészen biztos, hogy a nagy rettegés közepette és a szeretteinek elvesztése után ő csak arra tud gondolni.... A faszikat meg így kb meg kell erőszakolni, mert nekik eszükbe nem jut soha ilyesmi, még nagy unszolásra sem...

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz paatrick #161228 üzenetére

    Olvasom a véleményeket erről a szennyről meg elkezdtem Netflixen az OxyContinos sorit és arra kellett rájönnöm, hogy Matthew Broderick nem jó színész. Mindig is billegett a teljesítménye sokszor még adott filmen belül is, de most már elég egyértelmű, hogy gyenge a csávó.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

  • k-adi

    nagyúr

    válasz paatrick #161228 üzenetére

    "Legalábbis amit az első ~40 percben lenyomott az valami borzalmas volt. Nem tudom hogy az van-e mögötte hogy már nem vagyok 19 éves, de azt a nyomulást amit csinált a csaj, hát biztos lekoptattam volna bármilyen életkorban :U"

    Szerintem kicsit félreértetted a filmet, vagy legalább pár jelenetet, mert a film elején említett erőltetett felszedés próbálkozások pont hogy realisztikusak voltak, ugyanis sietett hogy minél előbb megkapja a kocsit, ezért duplán nyomult a srácra.
    A srác meg amúgyis félénk volt a történet szerint, most ha egy 30as csaj rányomul akkor végképp nem tudja kezelni a helyzetet - amúgy se.

    Emiatt érthető volt a bénázás mindkét fél részéről, mert a csaj karaktere jogosan nem értette miért sikertelen, ezért még frusztráltabb lett és még jobban erőltette a felszedést

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák