Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    Flight
    Allee (itt se voltam még, pöpec hely, csak kicsit pörgős nekem)

    Ezt bizony eltalálták, nagyon összejött. A zenék fantaszikusak voltak alatta, a sztori is nagyon jó volt, nem american super hero-t kreált, hanem emberi volt, ez megnyert magának. Kelly Reilly egyébként valamiért nagyon tetszett. Moziból kijövet nagyjából már éreztem, hogy hol a helye, itthon (is) elgondolkodtam, hogy nem hirtelen felindulás-e, de nem, nem fogom megbánni. Az külön dicséret, hogy a trailer nagyon jó lett, és a film is, úgy, hogy jó pár dolgot máshogy képzeltem, okosan volt megcsinálva.

    9/10

    Integra:

    Akartam is kérdezni, hogy hol a jó életbe vagy te egyedül, bármit is nézel, de az ov megmagyarázza. Bár még oda is kell mák :) Fast Five meg Transformers 3 ov tele volt anno és most a Django sub is(gondolom momban nézted). Vadállat film lett, imádom.

    Viszlát:

    Szerintem nem fogom tudni rávenni magam, hogy végignézzem, pedig gimiben végigszenvedtem magam rajta, sőt állítom, hogy tetszett is eléggé, ha jól emlékszem még az érettségi érvelésemben is része volt. A filmtől idegenkedem valamiért.

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák