Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    Az északi

    Fúha, majd biztos lesznek akik megköveznek ezért, de én egy jó filmet vártam és nem azt kaptam. Már az elején szembeötlő volt, hogy a statiszták milyen idétlen tv2 matiné módjára hullanak a főhős csapásaitól, jaj de gagyi volt istenem.... A szereplőkért egy pillanatig nem lehetett izgulni, senkit nem lehetett megkedvelni, pedig Anya Taylort bírom, de itt ő is csak egy üres, jellemtelen bot volt.... Nagyon egydimenziós főgonosz, a karakterek nincsenek kibontva, de cserébe kapunk végtelen sok begombázott, lázálomszerű látomást, hát tök jó... persze lehet mondani, hogy "mit vártál akciófilmet?" Hát nem azt, csak egy érdekes történetet, szerethető karakterekkel, látványos, nem gagyi akciójelenetekkel.... A CGI is leugrott nekem a képernyőről sokszor, teljesen ilyen streamingre gyorsan kidobható tucat B fim érzete volt számomra.... Ha a tv-ben megy épp és odakapcsol az ember akkor el lehet nézni kategória, de én azt hittem ez valami jó film lesz. 5/3 (jó szívvel, csak az egyedi látványvilág miatt)

Új hozzászólás Aktív témák