Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ispy

    veterán

    válasz Viszlát #130041 üzenetére

    Nagyon egyszerű, amit te nem nézel, az a mainstream. ;]

    De a viccet félretéve, azok az emberek, akiknek az a dolguk, hogy a nagy tömegeknek gyártsanak zenét, filmet, bármit, azok jó eséllyel be tudják lőni a mainstream vonalat, de ennek szerintem semmi köze ahhoz, hogy 2000-et, 2020-at vagy 2100-at írunk. Ma mondjuk Lady Gaga a menő, annó meg az Abba volt, tehát egyik sem jobb vagy rosszabb a másiknál, de igen, a számok minél nagyobbak, annál inkább benne vagyunk a mainstreamben. De régen is volt zseniális meg híg fos is, meg most is, de igazad van, az ízlés nagyon is meghatározó. Ami neked isten király, az nekem unalmas és fordítva, de falnak tudok menni ettől a bezzeg 2000 előtt dumától, uff, én szóltam. :D

    Ha magamat megpróbálom jobban kielemezni, akkor arra jutok, hogy ahogy egyre idősebb leszek, úgy egyre inkább nem hoznak már lázba azok a dolgok, amik mondjuk 10 vagy 20 vagy akár 30 éve, az ember változik, többet tapasztal, más irányba tolódnak a hangsúlyok. Vagy nem, ez is teljesen szubjektív. Na ugye, mégsincs generál megoldás. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

Új hozzászólás Aktív témák