Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frame>24

    addikt

    válasz devil-k #102446 üzenetére

    Én - többek között- azt nem értettem, hogy ha a Tom által játszott hajózó( ;] ) annyira bicó, hogy üres tankkal vitrolázó spittel még lelő egy stukát (Ju 87 :U ), akkor miért nem képes arra, hogy valahol a kimentésre várakozó katonák belátható közelében "száll-kényszerle" :DDD ??!
    Mér' kell 20 km-rel arrébb a németek közé landolni, hogy nyilván egyből elfogják...

    Tegnap néztem meg amúgy, nagyon jól indult, aztán kb. fél-3/4 óra után belassult, és csak úgy minden izgalom nélkül cammogott az egész, a valóban nyálas véghez.

    Volt az az irritáló katona, aki rájött, hogy német van köztük, mindenkit csak csicskáztatott, ugráltatott, a legvégső jelenetig, hát ha én ott lettem volna, tuti arcon lövöm, nyugodt szívvel a többiek előtt is.
    De a végén semmi nem történt vele, hogy értelme is legyen az ő kiemelésének...

    Ezek pl. azok a jellegű részletek, amiket egyik filmben sem értek, hogy mit keresnek ott/milyen jelentést hordoznak...

    [ Szerkesztve ]

    ▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Új hozzászólás Aktív témák