Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • devil-k

    nagyúr

    Dunkirk

    5/10

    Valahol azt olvastam a filmről, hogy valaki a Sötét lovaghoz hasonlította, hogy még annál is jobb, királyabb etc. Már akkor elgondolkoztam ezen a mondaton, hogy hogyan lehet a két alkotást összehasonlítani? Kb. mint az alma és a banán, amiben csak annyi a közös, hogy gyümölcs.

    Nagy reményekkel ültem neki a filmnek és nagy csalódások közepette álltam fel. Ennyi volt a film, ennyit tudott a nagy Nolan nyújtani? Végig úgy éreztem, mintha ez az ő kis játszótere lett volna, mintha csak saját kedvtelésre készítette ezt az egész alkotást. Okés, fantasztikus vágás bla-bla bla... de számomra ez kevés. Vártam valami nagyon "Nolanre" jellemző durranást... de nem lett hozzá szerencsém. Örültem volna, hogyha megkímél a végén ettől a klisés, már más formában ezerszer hallott epilógustól, amiből csöpögött a nyál. Az egész film egy nyálhalmaz volt, semmi eredetit nem találtam benne, semmilyen üzenetet nem hordozott magában, egyszer sem rezzentem össze és szorítottam a szék karfáját, hogy "igen, milyen igaza van ennek a fickónak". A szereposztás is tök érdektelen volt.. Tom Hardy úgy hiányzott ebbe a filmbe, mint egy púp a hátunkra. Teljesen mindegy lett volna, ha egy "B" kategóriás színész ül a helyén....

    [ Szerkesztve ]

    - mozi bolondéria -

Új hozzászólás Aktív témák