Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nandinagy

    addikt

    válasz K.J #1432 üzenetére

    Erről sosem tudtam érdemben nyilatkozni mert egyáltalán nem jellemző, hogy kick off gólt kapjak. Persze biztos előfordul de nem olyan gyakran mint 45+ meg 90+ -ban. Azok a gyengéim, főleg a 45+.... :D Igen támadni készült de a videó vége után 5 seccel elvettem azt rúgtam neki mégegyet amivel le is zártam :D Alapból az egész meccs egy rohanás volt. Ha német az ellenfél úgyis csak erre kell felkészülnie mindenkinek...Explosive sprint+letámadás+r1+háromszöges passz. Ennyi a játékuk aztán kész. Ha higgadt maradsz nem lesz gond de 1 hiba azt kapod a gólt.

    #1434mr.dana
    Explosive sprintet ajánlom neked is ilyen esetekre :D Úgy nem fognak utolérni. Valahogy fordulni is lehet ezzel egyébként de erre még nem jöttem rá. Azért csak 2 hete jött ki a játék.
    Ma esti ellenfelem: VDS kapuban, elől: Ginola-OTW Ronaldo-Messi-Mbappe ;] ;] 2-1-re nyert de elég ügyesen játszott Ginolat meg Mbappet meg nehezen fogom meg Otavioval meg Mbabuval :D :D

    #1433Kristof_94
    Amúgy nálad mi ez a nagy Cahill imádat? :D Ő Everton legenda. A fagyást sajnálom :(((

Új hozzászólás Aktív témák