Keresés

Hirdetés

  • Ilyen lehet a Samsung Galaxy Watch7 Ultra

    ma Renderképek mutatják meg a Samsung júliusban megjelenő új felső kategóriás okosóráját.

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

Új hozzászólás Aktív témák

  • dtrms

    aktív tag

    válasz Stylerr #4946 üzenetére

    Nekem egyik kedvenc felállásom és most is van benne jó pár meccsem. Nem érzem annyira erősnek idén. Jelenleg a szűkebb formációk működnek (csak saját vélemény!), ahol nincsenek kimondott szélsők. Én mindig is a széljátékra és a sokk passzra építettem, de ez idén nem működik úgy ahogy megszoktam. Most is játszom sokat szélen, de inkább kifutó középpályásokkal vagy szélső védőkkel.

    Az alakzathoz pro és kontra szerintem:
    PRO:
    -a cam pozíció jelenleg az egyik leghasznosabb szerintem
    -támadás építésre nagyon jó alakzat
    -viszonylag sokan vannak fent, ezért egész jól lehet kiugratni

    KONTRA:
    -a két cm miatt gyenge a védekezés (cdm hiánya)
    -ahogy már mondtam, szerintem a szélsők nem működnek megfelelően. (lw/rw ! az LM már egy fokkal jobb, viszont az LF az ami inkább működik)
    -szerintem a középpálya nagyon durván ingatag ebben a felállásban....mindenki inkább támadásba akar segíteni, távol is helyezkednek el stb
    -ez az egyik legszélesebb felállás, ezért nem igazán jó a sok passzos játékra (idén! legalábbis a mostani patch előtt nem volt jó)

    Ami jobb lehet idén, azok a szűkebb formációk. Most először én pl 2 csatárossal játszom (41212 CM-es) és ez meglehetősen jól működik.
    Illetve amiket még merek ajánlani: 4321, 4312, 5212, 4231 (mindkettő talán), és esetleg a 433(2), csak itt a támadás építés kicsit nehézkesebb.

Új hozzászólás Aktív témák