Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz rayoliviero #2595 üzenetére

    Nekem van cseh Alfa G030, és Keserű Revenge M 14 is. Itt a topikban, ha a nevemre rákeresel, írtam róluk. Nem csak az én véleményem, hanem ha beleolvasol ezekbe a szaktopikokba is [link] [link] [link] , akkor az általános vélekedés az, hogy a hazai piacon beszerezhető gumis cuccok közül, az Alfákat tartják messze a legmegbízhatóbbaknak. A Fegyverfórumon van olyan tag, aki már 1000 lövés felett jár a sajátjával, és még mindig problémamentes.
    Persze ennek meg is kérik az árát. A Keserű Művek cuccaival sincs alapvetően sok gond, de azok inkább tekinthetők ilyen kis, manufakturális cég termékeinek, így több problémáról számolnak be a fórumonkon. Az én Revenge-el sincs semmi probléma, igaz a lövés számokat illetően nem hogy 1000, de még a 100-at se értem el. :D Viszont pozitívum, hogy ha személyesen elviszed hozzájuk, és kisebb a gond, akkor azonnal, ott helyben javítják, meg is lehet várni adott esetben.

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák