Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #74018560

    törölt tag

    Megvallom kicsit félve tettem fel a Fallout 4-et, mert tartottam tőle, hogy túl "játék-szerű" lesz, nem hozva a 2-es realizmusát. (Nekem a 3-as sajnos kimaradt). Azt kell h mondjam, elképesztő lett az eredmény, messze nem mertem volna feltételezni, hogy ennyire jól megírják a játékot :Y
    Asszem megvan a kedvec game-em a következő 1 évre :D

    Pár kérdés:
    - Ha az elején nem férfi, hanem női karakterrel indulok, akkor én viszem a csecsemőt? :DDD
    - Ha nem jelentkezek a Vault programba, akkor be se engednek? :F
    - Nőt meg lehet menteni valahogy?
    - A kutyát mindenképp vinni kell? (Imádom a kutyákat, de inkább a játékra szeretnék figyelni és egyedül barangolni.) Remélem társakat sem kell majd hurcibálni :F

    Igazából annyira megtetszett a F4, hogy most elgondolkoztam rajta, hogy a 3-at is végig kéne vinni. Gondolom viszonylag független az egyik a másiktól, illetve nem baj ha fordítva viszem végig. :F

    Még pár kérdés:
    - Mire valók az action point-ok, ha nincs körökre osztva a játék?
    - Van értelme perceptionre költeni ha magam célzok és nem a %-os izével?
    - Lesz majd lehetőség sokat fejleszteni az alap tulajdonságokon? Pl. Fallout 2-ben nem volt érdemes 5-ös alatti Luck-al indítani, sem 6-os alatti streghtel, mert nem lehetett máshogy kimaxolni és a vihető cuccok mennyisége is ettől függöt. (Itt meg egyelőre felszedtem minden lomot, nem tudom ezzel majd mi lesz?! :F)
    Pár tipp jöhetne karakterfejlesztésre, nem akarom csak emiatt újra az elejétől kezdeni :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák