Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blueboi69

    csendes tag

    Hétvégén jön hozzánk festő, felmérni a dolgokat. Anyám ismerőse, szóval lehet, hogy minimálisan piaci ár alatt lesz.

    Egyébként én, hogy nagyrészt túl vagyok az emeleten az átépítéssel (gipszkarton falazás, új ajtók, glettelés, parkettázás, festés, díszcsíkragasztás, járólappal burkolás ésatöbbi) - najó van még hátra meló - de azt mondom, hogy simán megoldható. Ennek ellenére, az időszűke miatt hívnék embert, mert gyerekek mellett nem tudok dolgozni. Most is glettelés félbehagyva, már kb 1.5hónapja, pedig ott vannak a szerszámok a fal tövében, csak kerülgetjük, egyszerűen nincs időm nekiállni, mert mindig a gyerekekkel kell foglalkozni, vagy menni valahová. Néha nem értem mi ez az állandó menési kényszer, pár hétvégén nem mozdulunk ki, akkor már zendülés van, hogy játszótér, ezmegaz.

    Szóval, igen, kurvasok pénz, és kívülről nézve könnyű meló. De hogy minennapokban nem csinálnám, az tuti! Aki jön festő hozzánk, az is abbahagyta a szakmát pár éve, mert már jópár izülete elkezdett durván fájni. Aztán a covid alatt megszűnt a munkája, kénytelen visszaállni a festésre.

    Na meg az, hogy az ember végighúzza a hengert a falon és fent van a festék, az a munka 10%-a.

Új hozzászólás Aktív témák