Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    Én tegnap egy igen ritka hibába futottam, és elég ordasat szívtam vele.
    VmWare Virtual Player (ez működik) alatt egy virtuális gép. Ez csinál pár funkciót: TFTP szerver, web kiszolgáló, DHCP szerver, FTP szerver... Webes felületen kell buzerálni, és csinál valamit. FTP-n kell neki adni tartalmat, abból csinálja a valamit, annak, aki DHCP-n kér ettől IP-t, és TFTP vel tölti magára a tartalmat. Na, ebben elgörbült valami. A webszerver, az FTP szerver működött, a TFTP és a DHCP szerver meg passz...
    Igazából csak egy képernyőt kéne lássak, hogy ha IP-t szeretnék állítani, akkor gépeljem be, hogy setIp, és alkkor jó lesz. Mivel a webes felület tök jól ment, nem gondoltam volna, hogy valami nem OK, pláne, hogy az egész virtuális csoda 1 file, ha abban van gebasz, akkor írja ki nekem valami, hogy sérült... de nem, minden majdnem flottul ment. Igazából fél napom ráment, mire egy másik forrásból használtam nagyjából ugyanazt a virtuális gépet, és elsőre minden OK...

    Rohadjon meg.

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák