Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz tildy #969 üzenetére

    Hihetetlen, hogy mindent ennyire személyesen kezelsz...:O De lelked rajta, máshol is ezt látom tőled, szóval nem engem tisztelsz meg vele.:) Azért hogy tudd: nem hasonlítottam a fényképalbumot semmihez.:D Próbálj kicsit másképp olvasni, és pozitívabban gondolkodni: talán jót tenne...:F Egyébként meg tényleg érdekel(t), hogy reklámozhatnám-e ilymódon a saját vállalkozásom, mertugye elvileg nem, hiszen ez egy ingyenes fórum, tehát nem a reklám helye!:DDD De gyakorlatilag meg elképzelhető, hogy rendben lenne, miután mindenféle linkes aláírást láttam már...:U Mielőtt megint félreértesz: igen, leírtad, hogy a tiéd épp nem az, de azt is, hogy volt az egy-két napig, stb.:DDD Mind1: részemről ezennel az off finished, és peace, ahogy mondják erre... Remélem ez már megfelel így (neked is).:C Egyébként egy hardverekkel foglalkozó fórumon a hardverek ellen tüntetni: kicsit nonszensz.:)) De megértem anaqert.:D

    Szép idő volt ma, így voltunk egyet szánkózni a Normafánál.:B Jó volt, mert most alig voltak, de hó az még akadt... (Kicsit sok is/mély a szánkónak.;)) Bezzeg a hétvégén az a hihetetlen tömeg...:( (Akkor szerencsére csak sétáltunk, és nem is lett belőle semmi bajunk, csak a ma látott törött szánkók voltak kiábrándítóak...) Azért azt remélem, hogy még fog esni hó a héten is - egy ideje már innen olvasom a hójelentést:)) -, s megáll az olvadás!:D

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák