• #43549312 és Csabex értékelése egymásról

    Hirdetés: Törölt hirdetés

    #43549312 pozitív értékelést adott Csabex számára:

    ★★★★☆
    (4/5)

    Csabex semleges értékelést adott #43549312 számára:

    A termékkel minden rendben, aktiváltam is, tehát ezen a téren minden a legnagyobb rendben van, nem átverés.
    A semlegest a hirdető a hozzáállása miatt kapja, mert nem teljes mértékben a megbeszéltek szerint zajlott az egész üzlet, de nem részletezem, a lényeg, hogy végűl csak megkaptam. Hogy én miért kaptam tőle szintén ugyanezt "csillagokban" az rejtély, hisz azonnal előre utaltam és rendelkezésére bocsátottam minden szükséges adatot.

Hirdetés

Aktív témák

  • #43549312

    törölt tag

    AKKOR ÉN RÉSZLETEZEM
    Számomra egy ügylet során mindkét fél elégedettsége ugyanolyan fontos. A vevőről ugyanez nem mondható el, ugyanis türelmetlen és akadékoskodó hozzáállásával rabolta az időmet.
    Utólag kifogásolta a postaköltséget (előre közöltem vele) és a kiszállítás idejét (nem rajtam múlik), máshogy írta az utalás közleményét, a küldemény nyomkövetéséből nem tudott informálódni. Részemről annyi volt, hogy felajánlottam a házhoz küldés opciót (miután már fizetett), mert csomagautomata ritkábban esik útba, Postára pedig hamarabb eljutok (2 napon belül feladtam). Ez azért történ így, mert nem jelezte előre, hogy sürgős és csak kizárólag a csomagautomatás küldés lenne a megfelelő!

Aktív témák