Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st6969

    őstag

    válasz ztoldy #4700 üzenetére

    Félreérted, a user error miatt nem kukáztam volna... azt elismertem, hogy az én hibám volt, bent ragadt a régi kártyám. Viszont az újat nem tudtam hozzáadni, jó néhányszor próbáltam (ott már nem volt user error). Lehet, hogy akkor épp kifogtam, és volt valami a Simple rendszerével (ahogy olvastam, ez nem ritka). Korábban is hallottam már róla, hogy más appal is lehet mobilparkolni, de eddig 20Ft miatt nem akartam váltani (most sem amiatt tettem).
    Ami a többi funkciót illeti, ezek közül engem egy sem érint: csekk befizetés :DDD, ne is haragudj, de 2021-ben a nyugdíjas Joli nénin kívül valaki még kér csekket? Vagy 10 éve csoportos beszedéssel intézem, sem időm, sem kedvem nincs a csekkekkel xarakodni. Vizet, áramot, gázt, netet, tv-t, hulladékot mind lehet csoportos beszedésivel intézni. Mozi jegyet neten veszek (amilyen "gyakran" teszem, simán bemásolom a Revolut egyszer használatos kártyaadatokat, és kész), QR kódos fizetés nem tudom, mennyire elterjedt, gyakran vásárolok webáruházban, de én személy szerint még nem igazán találkoztam ilyennel itthon (Kínában nagyon megy, láttam), ettől persze lehet, hogy gyakori és kényelmes, utánanézek :R , de eddig ezekre is tökéletese volt a Revolut 1x használatos. Szép kártya ugye meg nem csak OTP-s létezik...K&H-s vagyok, csodálkoznék, ha azt is kezelné. Mondjuk örülnék neki, mert a K&H-nak erre nincs semmilyen appja, a webes felület meg a 90-es éveket idézi.

Új hozzászólás Aktív témák